PROFESJONALIZM I PASJA

PROFESJONALIZM I PASJA

PROFESJONALIZM I PASJA

PROFESJONALIZM I PASJA

W 2006 r. ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a potem odbył czteroletnią aplikację adwokacką. Następnie, już jako adwokat, założył własną Kancelarię Adwokacką, którą prowadzi do dziś.

Adwokat Piotr Nowakowski w latach 2014 - 2016 przewodniczył Komisji ds. wizerunku i współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz działalności pro bono przy Izbie Adwokackiej w Łodzi, która była odpowiedzialna za wdrożenie kampanii wizerunkowej adwokatury „Adwokat doradza i broni. Od 300 lat”. Piotr Nowakowski był też członkiem Komisji ds. Informatyzacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. W latach 2013 - 2016 pełnił funkcję sędziego dyscyplinarnego przy Izbie Adwokackiej w Łodzi. Od maja 2021 r. jest koordynatorem łódzkiej Izby Adwokackiej przy Komisji Wizerunkowej Naczelnej Rady Adwokackiej. 

Jest Prezesem Stowarzyszenia Ochrony Praw Właścicieli Nieruchomości.

W wolnych chwilach podróżuje przy dźwiękach ostrej, rockowej muzyki.

Jest aktywną uczestniczką ogólnopolskich konferencji naukowych oraz autorką publikacji naukowych. Jej zainteresowania dotyczą w szczególności szeroko pojętego prawa cywilnego i rodzinnego, a także prawa karnego wykonawczego, prawa medycznego, praw pacjenta, polityki zdrowotnej oraz zarządzania.

Posiada kilkuletnią praktykę w zakresie świadczenia usług prawnych.

W wolnych chwilach lubi czytać kryminały, fotografować oraz podróżować.

Współpracownicy Kancelarii


© Kancelaria Adwokacka Piotr Nowakowski
strony internetowe łódź
Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nowakowskiego

trwa wgrywanie strony Piotra Nowakowskiego...