PROFESJONALIZM I PASJA

PROFESJONALIZM I PASJA

PROFESJONALIZM I PASJA

PROFESJONALIZM I PASJA

Kredyt Frankowy / Odszkodowania


Odszkodowania to nasza pasja. Doświadczenie, wyniki i dobrze funkcjonujący zespół prawników zapewni Państwu poziom usługi na najwyższym poziomie.

Kancelaria od ponad dwóch lat zajmuje się tematyką kredytów frankowych. Reprezentujemy Klientów w sprawach o unieważnienie umów o kredyt we franku szwajcarskim, jej "odfrankowaniu" i zwrotem ubezpieczeń niskiego wkładu. 

Kancelaria adw. Piotra Nowakowskiego od 2012 roku prowadzi sprawy o odszkodowania z tytułu tzw. hałasu lotniczego w związku z funkcjonowaniem lotniska wojskowego w Łasku. Reprezentujemy Klienta w procesach o utratę wartości nieruchomości w związku z wprowadzeniem obszaru ograniczonego użytkowania oraz o uzyskanie kosztów rewitalizacji akustycznej budynku posadowionego na nieruchomości znajdującej się w takim obszarze. Wiedza i bogate dośwadczenie zebrane w toku licznych spraw i setek godzin rozpraw sądowych, wykorzystujemy w interesie i z korzyścią dla naszych Klientów.

Pomagamy w uzyskaniu na rzecz Klientów następujących świadczeń:

-           zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne i psychiczne,

-           odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu,

-           renty z tytułu utraconych zarobków i zwiększonych potrzeb,

-           inne świadczenia pieniężne związane z wypadkiem komunikacyjnym i zdarzeniami losowymi. 

Wspieramy rodzinę w trudnych chwilach po śmierci osoby najbliższej, prowadząc sprawy o zadośćuczynienie i odszkodowanie w związku z przebytą traumą. 

Prowadzimy sprawy o błąd lekarski.

Reprezentujemy Klienta w sprawach o uzyskanie odszkodowania za zniszczone mienie, np. uszkodzony samochód, zalany dom, pożar budynku itp.


Ostatnio dodane
Tagi
© Kancelaria Adwokacka Piotr Nowakowski
strony internetowe łódź
Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nowakowskiego

trwa wgrywanie strony Piotra Nowakowskiego...